Lokal w dzierżawie kamienica w miejscowości Kraków o powierzchni 18.62m2

Lokal na wynajem Krakow Gruszeczka

LOKAL KOMERCYJNY o pow. 18.62 m2 mieszczący się na II piętrze ELEGANCKIEJ kamienicy usytuowanej przy RYNKU GŁÓWNYM. Lokal składa się z jednego, dużego i jasnego pomieszczenia. Na podłodze PARKIET. Stylowe stropy. Okna drewniane, odnowione. Widok na zadbane i jasne podwórko. W lokalu bezpośrednie linie telefoniczne (ISDN) oraz internet. Toaleta wspólna na korytarzu. Czysta i ładna klatka schodowa. Kamienica objęta dozorem. Istnieje możliwość zawieszenia szyldu przy wejściu do klatki schodowej. Doskonała i PRESTIŻOWA LOKALIZACJA przy samym historycznym Rynku Głównym w Krakowie. Lokal dostępny od zaraz, idealny pod siedzibę firmy, biuro, kancelarię. Gorąco polecam i zapraszam do bezpłatnej prezentacji.
 
OPŁATY: 782 PLN netto czynsz najmu + 142 PLN netto uśredniony miesięczny czynsz administracyjny (zawiera prąd, CO, wodę, śmieci, utrzymanie części wspólnych, administrację, dozór).  Wymagana jednomiesięczna kaucja zwrotna.  Prowizja do negocjacji!

Ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego obowiązującego na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.

KONTAKT: 692 531 838


Dodaj komentarz