Lokal w dzierżawie biurowiec w miejscowości Warszawa o powierzchni 228.00m2

Lokal na wynajem Warszawa WolaDużym walorem prezentowanej nieruchomości jest wysokość pomieszczeń prawie 4m2. Lokal o podwyższonym standardzie, wykończone w nowoczesnym designie przy użyciu materiałów wysokiej jakości. Dodatkowe informacje:
istnieje opcja wynajęcia/zakupu miejsc parkingowych w garażu podziemnym. Na podłogach leżące parkiety. Atrakcyjność lokalizacji potwierdza położenie niedaleko centrum stolicy , do ronda onz jest niespełna 2 km, jak i budowa drugiej linii metra. Dysponujemy planami nieruchomości. Opis budynku:
budynek wielorodzinny z usługami znajduje się na bliskiej woli, u zbiegu ulic kasprzaka oraz płockiej wybudowano w latach 2004-2005 przy użyciu technologii szkieletu monolitycznego. Wiekszość powierzchni to open space, z możliwością własnej aranżacji. Lokal biurowo-usługowy na bliskiej woli!

opis lokali:
do wynajęcia lub sprzedaży półpiętro o powierzchni 228 m2 o przeznaczeniu biurowo-usługowym położony w budynku wielorodzinnym z usługami. Cena najmu: 11 000 + vat

przeznaczenie:
obiekt idealnie nadaje się na siedzibę firmy, agencję reklamową, placówkę banku, drogerię, powierzchnię wystawienniczą, callcenter, fitness, spa, szkołę jogi, aptekę (opcja robienia leków), sklepu z odzieżą etc. Dobrze rozwinięta komunikacja miejska – autobusy, tramwaje a także przystanek metra (za nieco ponad 2 lata) daje bardzo łatwy a także szybki dojazd do centrum. Pomieszczenia wyposażone w wentylację. Lokalizacja:
budynek umiejscowiony jest przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych miasta, nieopodal licznych punktów usługowo-handlowych a także obiektów infrastruktury społecznej. Do lokalu prowadzi oddzielna klatka schodowa, kolejne 2 wejścia umiejscowione są w bocznych ścianach budynku.


Dodaj komentarz