Lokal na sprzedaż w miejscowości Warszawa o powierzchni 127.00m2

Lokal na sprzedaz Warszawa TrzmielowBudynek położony jest u zbiegu dwóch potężnych arterii komunikacyjnych
Al. W. Witosa i ul. Czerniakowskiej, w południowej części miasta, przy obiekcie znajduje się Trasa Siekierkowska, która umożliwia szybkie bezkolizyjne połączenie z północną oraz wschodnią stroną Warszawy. Jest jedynym ekskluzywnym tego typu obiektem na Mokotowie. Dogodnym miejscem zakupów dla Klientów zamieszkujących pobliskie dzielnice: Wilanów, Sadyba, Ursynów, Konstancin, Zalesie. Profesjonalna i dyskretna 24 godzinna, ochrona zapewnia wszystkim Klientom całkowite bezpieczeństwo.
Poziom oferowanych artykułów oraz wyjątkowa atmosfera na, którą składa się m.in. eleganckie wnętrze, zaprojektowane z najwyższą starannością.
Jest to miejsce, gdzie każdy Klient jest gościem specjalnym, to nie tylko miejsce udanych zakupów, ale także doskonała propozycja dla Klientów, którzy szczególnie cenią sobie komfort, bezpieczeństwo i spokojną atmosferę.
Na 27 tys. m2 powierzchni na trzech poziomach, mieści się ponad 90 salonów sklepowych, salony samochodowe, sklepy perfumeryjne, konfekcyjne, obuwnicze, dekoratorskie, centrum odnowy biologicznej, galerie sztuki antycznej oraz współczesnej, salony piękności, wyposażenie wnętrz i artykuły gospodarstwa domowego, biura prestiżowych firm farmaceutycznych, firmy ubezpieczeniowe, delikatesy, restauracje i kawiarenka.
Budynek posiada pięć odrębnych wejść, specjalny podjazd dla osób niepełnosprawnych, windy i schody ruchome. Własny parking z ponad 300 miejscami postojowymi. Obecnie prowadzony jest sklep z żywnością ekologiczną


Dodaj komentarz