Lokal do zakupu w miejscowości Warszawa o powierzchni 276.00m2

Lokal na sprzedaz Warszawa MokotowStandard
lokal całkowicie wykończony materiałami dobrej jakości, gotowy do wprowadzenia. Budynek posiada całodobową ochronę, garaże. Kw dzięki czemu oferowany państwu lokal posiada zupełnie prywatny, wydzielony ogród oraz taras. Budynek wykończony w nowoczesnej technologii przy użyciu materiałów najwyższej jakości, powstał w wyniku rewitalizacji przedwojennej kamienicy z ciekawą historią. Ukryta pomiędzy drzewami oraz willami rezydencja daje poczucie kameralności, spokoju a także komfortu życia z dala od uciążliwości innych śródmiejskich lokalizacji. Jednocześnie oddalona o zaledwie 5 kilometrów od pałacu kultury a także znajdująca się w bliskim sąsiedztwie metra a także innych środków transportu jak również głównych arterii warszawy, umożliwia swoim mieszkańcom komfort komunikacyjny. Pomieszczenia w przyziemiu posiadają wyjście na niemały loża oraz do ogrodu. Budynek posadowiony jest na działce o pow 1025 m. Elewacja wykonana z kamienia, bardzo pierwszorzędna klatka chodowa. Budynek:
apartamentowiec z 2010 roku to bardzo kameralna inwestycja – zaledwie 5 apartamentów, zamieszkałych przez 3 rodziny (4 apartamenty zostały połączone w 2). Ogród:
do lokalu przynależą tarasy a także ogród o łącznej powierzchni nieco ponad 500 m2!!!

informacje dodatkowe
2 miejsca parkingowe

serdecznie zapraszam na prezentacje!
na państwa prośbę możemy dosłać rzuty a także plany. Rozwiązania zastosowane przy modernizacji jak i rozbudowie budynku pozwoliły na połączenie uroków mieszkania w starej kamienicy położonej na interesującej, porośniętej starodrzewem działce z wygodami nowoczesnego apartamentowca. Lokal idealny na reprezentacyjną siedzibe firmy na starym mokotowe

lokalizacja:
lokal ulokowany jest w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji na rynku – na starym mokotowie.


Dodaj komentarz