Lokal do wynajęcia w miejscowości Nadarzyn (gw) o powierzchni 182.00m2

Lokal na wynajem Nadarzyn_(gw) Nowy_OtokLokal zlokalizowany w Centrum Handlowym MAXIMUS w hali „A” lok. 8. Duży lokal o uniwersalnym przeznaczeniu. W chwili obecnej mieści się w nim sklep spożywczo-przemysłowy o pow. sali sprzedaży ok. 115m2 i pow. zaplecze ok. 70m, działający, całkowicie wyposażony w lady chłodnicze, lodówki, regały, stanowiska kasjerskie.Sklep realizuje bony żywieniowe dla cudzoziemców. Koncesja na alkohol. Wszystkie pozwolenia SANEPIDU.
Duża sala sprzedaży i duże zaplecze pozwalają na zmianę aranżacji i dodatkowe wykorzystanie powierzchni w inny sposób – np. na mini barek, kebab, kawiarenkę itd. W centrum MAXIMUS są zlokalizowane tylko restauracje w tunelach łączących poszczególne hale, brak szybkich barków. Wkrótce rozpocznie się budowa innych dużych obiektów zlokalizowanych między Centrum Maxsimus a AL. Katowicką co uzasadnia ten kierunek działania dla obsługi osób pracujących przy budowie tych obiektów.

Ze względu na doskonałe wyposażenie techniczne ( wyciągi, toalety, umywalnie) lokal nadaje się również na inne cele; salon kosmetyczno-fryzjerski, siłownię, catering i inne usługi lub innej branży sklepy : sportowy, rowerowy, skutery, …

Jest możliwość wejścia w spółkę za inną cenę wspólnie ustaloną, celem zdecydowanego zwiększenia zatowarowania sklepu jak i otworzenia nowej działalności – bistro-bar.

Podana cena odstępnego jest ceną brutto za nakłady poniesione przy adaptacji wynajętej powierzchni w/g faktur – możliwa negocjacja. /MAZOWIECKIE/pruszkowski/Nadarzyn/Wolica


Dodaj komentarz