Lokal do wynajęcia biurowiec w miejscowości Warszawa o powierzchni 228.00m2

Lokal na wynajem Warszawa WolaDużym walorem prezentowanej nieruchomości jest wysokość pomieszczeń niespełna 4m2. Dysponujemy planami nieruchomości. Dobrze rozwinięta komunikacja miejska – autobusy, tramwaje oraz przystanek metra (za nieco ponad 2 lata) zapewnia bardzo łatwy oraz szybki dojazd do centrum. Opis budynku:
budynek wielorodzinny z usługami zlokalizowany na bliskiej woli, u zbiegu ulic kasprzaka a także płockiej wybudowano w latach 2004-2005 przy użyciu technologii szkieletu monolitycznego. Dodatkowe informacje:
istnieje szansa wynajęcia/zakupu miejsc parkingowych w garażu podziemnym. Pomieszczenia wyposażone w wentylację. Na podłogach usytuowane parkiety. Wiekszość powierzchni to open space, z możliwością własnej aranżacji. Cena najmu: 11 000 + vat

przeznaczenie:
obiekt idealnie nadaje się na siedzibę firmy, agencję reklamową, placówkę banku, drogerię, powierzchnię wystawienniczą, callcenter, fitness, spa, szkołę jogi, aptekę (szansa robienia leków), sklepu z odzieżą etc. Do lokalu prowadzi oddzielna klatka schodowa, kolejne 2 wejścia umieszczone są w bocznych ścianach budynku. Lokalizacja:
budynek znajduje się jest przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych miasta, po sąsiedzku licznych punktów usługowo-handlowych oraz obiektów infrastruktury społecznej. Lokal biurowo-usługowy na bliskiej woli!

opis lokali:
do wynajęcia lub sprzedaży półpiętro o pow 228 m2 o przeznaczeniu biurowo-usługowym umieszczony w budynku wielorodzinnym z usługami. Lokal o podwyższonym standardzie, wykończone w nowoczesnym designie przy użyciu materiałów wysokiej jakości.


Dodaj komentarz