DziaLka do zakupu w miejscowości Konstancin-Jeziorna o powierzchni 4000.00m2

DziaLka na sprzedaz Konstancin-Jeziorna PiaskiDziałak przylega bezpośrednio do ściany Lasu Kabackiego i znajduje się w obrębie Krajobrazowego Parku Narodowego (brak możliwości powstania zabudowy wysokościowej oraz bloków mieszkalnych w sąsiedztwie)

Działka zabudowana o powierzchni 4.000 m2 zabudowana dwoma domami (jeden w stanie idealnym do wprowadzenia, drugi wymaga modernizacji) .

Działka może zostać nabyta w całości lub każda z jej części oddzielnie (1. działka o powierzchni 2 500m zabudowana domem o powierzchni 195m, 2. działka o powierzchni 1 500m zabudowana domem o powierzchni 210m) .

Całość ogrodzona, uzbrojona (gaz, prąd, woda, internet, telefon) i zagospodarowana (kostka brukowa, droga dojazdowa, miejsca parkingowe). Działka przylega bezpośrednio do ściany Lasu Kabackiego i znajduje się w obrębie Krajobrazowego Parku Narodowego (brak możliwości powstania zabudowy wysokościowej oraz bloków mieszkalnych w sąsiedztwie).

Działka częściowo zadrzewiona, ukształtowanie płaskie, ogród. Aktualna księga wieczysta.

Idealne rowiązanie dla rodzin wielopokoleniowych, które chcą mieszkać razem!!!!!!

W planie budowlanym przewidziane doprowadzenie kanalizacji miejskiej. Aktualnie jest utwardzana droga dojazdowa.

W bliskim sąsiedztwie znajdują się sklepy, apteki, przedszkola, szkoły, klub TUAN (fitness i SPA), Centrum handlowe Józefosław, Park Zdrojowy Powsin, Powsiński Ogród Botaniczny, ścieżki spacerowe i rowerowe.

Piękna działka w pięknym otoczeniu, cisza, spokój, daleko od zgiełku miejskiego.

CENA DO NEGOCJACJI!!!

Serdecznie zapraszam do obejrzenia i osobistego odkrycia uroku tego miejsca!!! /MAZOWIECKIE/piaseczyński/Konstancin-Jeziorna/Kierszek


Dodaj komentarz