DziaLka do zakupu w miejscowości Góra Kalwaria (gw) o powierzchni 3150.00m2

DziaLka na sprzedaz Gora_Kalwaria_(gw) WszechswietePiękna działka w cichej i spokojnej okolicy otoczonej Chojnowskim Parkiem Krajobrazowym.
Działka zlokalizowana jest na terenie oznaczonym symbolem Mn3 (czyli: tereny dla perspektywicznego rozwoju funkcji mieszkaniowej z przeznaczeniem dla zabudowy mieszkaniowej ekstensywnej oraz dla zabudowy o charakterze rekreacyjnym i agroturystyki).
Działka w kształcie prostokąta, szerokość 24m, długość 125m. Płaska, częściowo zalesiona, z funkcjonującym domkiem letniskowym. Do działki doprowadzony prąd, woda w ulicy.
Zlokalizowana ok 10 km za Piasecznem, 25 km od centrum Warszawy. Doskonały dojazd zarówno samochodowy jak i miejski zapewniony poprzez położoną 15 minut droga pieszą z samej działki, kolejką PKP ze stacji Ustanówek.
Niewątpliwy atutem jest wszechogarniający spokój, natura, położenie z dala od głównych arterii drogowych. Nieopodal działki las okalający wieś co sprawia że jest to również piękne miejsca na spacery. /MAZOWIECKIE/piaseczyński/Góra Kalwaria/Wojciechowice


Dodaj komentarz