DziaLka do wynajęcia w miejscowości Izabelin o powierzchni 2134.00m2

DziaLka na wynajem Izabelin DalkowDo wydzierżawienia teren komercyjno-usługowy o powierzchni 2134 m2 (2 x 1067 m2), położony w Mościskach, gmina Izabelin, bezpośrednio przy ulicy Estrady, stanowiącej granicę z dzielnicą Warszawa Bielany (oddalony 13 km od centrum Warszawy).

Teren o wymiarach 58 x 37 m2 usytuowany w bardzo atrakcyjnym miejscu – przy ruchliwym skrzyżowaniu ulic Arkuszowej/3 Maja z ulicą Estrady, z dogodnym dojazdem do dzielnicy Bielany czy centrum Warszawy, jak również Łomianek. W pobliżu przystanek komunikacji miejskiej, komfortowe połączenie ze stacją Metro Młociny.

Dostępne wszystkie media: prąd, gaz, woda, kanalizacja. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego teren znajduje się na obszarze zabudowy mieszkaniowo-usługowej. Przez teren częściowo (ok. 20% powierzchni) przebiega strefa ochronna od linii elektroenergetycznej oraz ropociągu naftowego – ograniczenia w zabudowie i zagospodarowaniu terenu.

Idealna lokalizacja na działalność usługową, handlową, hurtownię, hipermarket, stację benzynową, myjnię samochodową lub hotel (nieopodal Puszcza Kampinoska). Możliwość powiększenia wynajmowanego terenu o sąsiednie działki – nawet do 40 tys. m2!

Dzierżawa na okres długoterminowy, nawet do 29 lat.
Podana cena jest ceną brutto.

Polecam i zapraszam do współpracy! /MAZOWIECKIE/warszawski zachodni/Izabelin/Mościska


Dodaj komentarz