DziaLka do sprzedania w miejscowości Sochaczew (gw) o powierzchni 59800.00m2

DziaLka na sprzedaz Sochaczew_(gw) StanowiceNa sprzedaż obiekt agroturystyczny położony w gospodarstwie rolnym o powierzchni 5,9 ha w Bronisławach (gmina RYBNO), 3 km od Sochaczewa. Teren ten cechuje piękne położenie, a także malownicze ukształtowanie. Na działce jest bardzo dużo zieleni. Dużym plusem jest to, że obiekt znajduje się blisko trasy Warszawa-Poznań (1.5 km). Miejscowość spokojna, rzadko zabudowana, z dogodnym dojazdem drogą asfaltową do samej działki. Teren jest całkowicie ogrodzony, co zapewnia bezpieczeństwo. Działka posiada zasilanie energetyczne 17 KW, a także telefon stacjonarny.
Na działce zostały wybudowane dwa drewniane budynki gospodarcze – każdy po 500 m2, wyposażone w energię elektryczną, w bieżącą zimną i ciepłą wodę oraz termy.
Budynek ten można przerobić na wiele sposobów. Może służyć jako pensjonat, stadninę koni bądź być przerobiony na dom weselny. Na działce znajduje się także trzeci obiekt o powierzchni 400 m2, wyposażony w energię elektryczną, bieżącą zimną i ciepłą wodę, z zapleczem socjalnym z pełnym wyposażeniem. Jest także ogrzewanie podłogowe, kotłownia olejowa, agregat prądotwórczy 24 KW. Zakład wylęgowy skanalizowany – 2 ekologiczne zbiorniki odprowadzania ścieków. Pokrycie dachu płytą typu Sandvicz, wysoki standard. Budynek doskonale nadaje się na pensjonat czy hotel, może także służyć jako sala konferencyjna.

Ponadto na działce znajduje się całoroczny domek z kompletnym wyposażeniem, w którym można zamieszkać od zaraz.

Bardzo dużym plusem tego obiektu jest to, że może on służyć na wiele sposobów wedle preferencji klienta, a najważniejszym atutem tej dzialki jest jej Cena!!!
Nie przegap takiej okazji!!!!

Serdecznie zapraszam do oglądania tej przepięknej nieruchomości. /MAZOWIECKIE/sochaczewski/Sochaczew (gw)/Bronisławy


Dodaj komentarz