DziaLka do sprzedania w miejscowości Czosnów o powierzchni 20600.00m2

DziaLka na sprzedaz Czosnow HaldrychowicePolecamy do sprzedaży działkę rolną położoną bezpośrednio przy Trasie Gdańskiej, 27 km od Centrum Warszawy, tuż za zjazdem z Trasy na Nowy Dwór Mazowiecki. Jej teren to – wg Planu Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Czosnów – grunty, przeznaczone pod budownictwo jednorodzinne i siedliskowe (ok. 9000 m2) od strony drogi wojewódzkiej nr 576 (ul. Wojska Polskiego) oraz grunty pod nieprodukcyjną działalność gospodarczą – czyli grunty inwestycyjne w części od strony Trasy Gdańskiej (drogi krajowej nr 7).
Możliwy dojazd do działki z dwóch stron – od lokalnej drogi, prowadzącej wzdłuż Trasy Gdańskiej oraz od drogi na Kamion (dojazd z drogi na Nowy Dwór Mazowiecki). Wzdłuż drogi – nowe domy jednorodzinne. Działka płaska, niezadrzewiona, z lekkim spadkiem w kierunku trasy. Na działce woda, prąd i gaz.

Szybki wyjazd na Gdańsk oraz bliskość Nowego Dworu Mazowieckiego stanowią o atrakcyjności oferty. Na działce w sąsiedztwie – nowy budynek biurowo-magazynowy. /MAZOWIECKIE/nowodworski/Czosnów/Kazuń Polski


Dodaj komentarz