DziaLka do kupienia w miejscowości Prażmów o powierzchni 3500.00m2

DziaLka na sprzedaz Prazmow Wilcza_WolkaWybudowanego dla franciszka ryxa. To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą uciec od zgiełku wielkiego miasta, ale jednocześnie którym zależy mieć w bliskim sąsiedztwie miejską infrastrukturę. Miejscowość nie tylko wygląda, ale a także nazywa się bajkowo. Odległość od działki to tylko 2 km do prażmowa, w którym mieszczą się m. Działka w kształcie trapezu, 3500 m2, z dostępem do dwóch dróg gminnych piaseczyński/prażmów/wilcza wólka. Działka budowlana zlokalizowana jest w cudnej okolicy, w pobliżu chojnowskiego parku krajobrazowego a także pod bokiem rzeki jeziorki. Posiada ona wszystkie media: elektryczność, linię telefoniczną, wodę. Należy ona do bardzo rozwojowej gminy prażmów, dokąd również znajdują się, aż dwa rezerwaty przyrody: łoś a także skarpa jeziorki. :
* biblioteka publiczna
* publiczne gimnazjum
* szkoła podstawowa
* i przedszkole

działka posiada 3,5 tyś metrów, małe zadrzewienie samej działki, pozwala na ciekawe oraz pełne kreatywności rozwiązania architektoniczne. Co bardzo ważne, działka zawiera z dwóch stron, drogę dojazdową, także można również podzielić ją na dwie odrębne działki 🙂

prażmów również znany jest z zabytkowego, klasycystycznego dworu z 1820 r. Na terenie gminy zachowały się pozostałości czterech parków dworskich (prażmów, wola prażmowskam, ustanów, łoś)

działka oddalona jest nieco ponad 12 km od piaseczna oraz nieco ponad 35 km od warszawy.


Dodaj komentarz