DziaLka do kupienia w miejscowości Pomiechówek o powierzchni 120000.00m2

DziaLka na sprzedaz Pomiechowek KraszowWyjątkowy teren inwestycyjny o powierzchni 12 ha o unikatowym położeniu w bezpośrednim sąsiedztwie pola golfowego Lisia Polana (www.lisiapolana.pl) we wsi Pomocnia, gmina Pomiechówek, powiat Nowy Dwór Mazowiecki.

Lokalizacja:
– ok. 44 km od Warszawy, w odległości 9 km asfaltem od trasy Warszawa-Gdańsk. Przy samej nieruchomości droga szutrowa o szer. 6 m. Bezpośrednio przy polu golfowym.
– w pobliskim Modlinie (ok. 7 km w linii prostej) rozpoczęto budowę międzynarodowego portu lotniczego (www.modlinairport.pl), której zakończenie planowane jest na 2012 r. Lotnisko ma obsługiwać 1,8 mln pasażerów rocznie. Planowane jest też wybudowanie szybkiego połączenia kolejowego pomiędzy lotniskiem a Warszawą.

Kształt działki:
Czworobok, przybliżone wymiary: 450 m (wzdłuż granicy z polem), boki: 182 m i 374 m oraz 500 m. Powierzchnia wzdłuż drogi płaska, dalej nachylona.

Przeznaczenie terenu:
Zgodnie ze studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego pas o szerokości ok. 100-150 m przylegający bezpośrednio do drogi graniczącej z polem golfowym (ok. 450 m) przeznaczony jest pod budownictwo mieszkaniowe z możliwością realizacji usług. Pozostały teren to grunty rolne. Nieruchomość sąsiaduje z zabudowaniami mieszkalnymi.

Media:
Woda i prąd przy granicy, melioracja.

Opis:
Z nieruchomości roztacza się widok na pole golfowe, hotel, pole treningowe, korty tenisowe. Jednym z krótszych boków teren przylega do lasu. W sąsiedztwie jest nieduże jezioro, stadnina koni, malownicza dolina Wkry stanowiąca szlak kajakowy. Jest to położony blisko Warszawy teren o mazurskich klimatach.

Możliwe inwestycje:
teren idealnie nadaje się na inwestycję związaną z:
– turystyką,
– hotelarstwem,
– spa,
– sportem, np. stadnina koni,
– rekreacją,
– budownictwem mieszkaniowym,
– usługami powiązanymi z budowanym lotniskiem w Modlinie,
– centrum konferencyjno-szkoleniowym. /MAZOWIECKIE/nowodworski/Pomiechówek/Pomocnia


Dodaj komentarz