Dom na wynajem w miejscowości Warszawa o powierzchni 460.00m2

Dom na wynajem Warszawa TrzmielowDo wynajęcia piękny ,przestronny ,wolno stojący dom z licznymi tarasami położony w sosnowym lesie ,w cichej okolicy przy jednej z najładniejszych centralnych ulic w Radości w pobliżu przedszkole ,przychodnia i sklepy . Łatwy dojazd do centrum Warszawy (koło 25 min) 800 m od PKP i przystanku autobusowego .
Dom po generalnym remoncie (1-y najemca ) ,wykończony w wysokim standardzie (włączające nowe wyposażenie kuchni i łazienek, panele podłogowe ,piec grzewczy ,instalacje itp) Wygodny ,przestronny i jasny .W pełni umeblowana kuchnia, pokoje nieumeblowane .Obiekt chroniony ,system alarmowy z monitoringiem. Piękna zagospodarowana działka. Cisza, zieleń.

PARTER
przedsionek, przedpokój ok 19m, garderoba 3m, łazienka z natryskiem 5m, 2 pokoje po 14m, kuchnia 16m w pełni umeblowana ze spiżarnią ok 3,5m , piękny ,przestronny, jasny salon z kominkiem i wyjściem na taras połączony z jadalnią ok. 37m;

PIETRO

3 pokoje w tym dwa z wyjściem na balkon, jedna z sypialni z bezpośrednim wejściem do łazienki – pokoju kąpielowego z wanną jacuzzi, garderoba,łazienka ogólna, z hallu wyjście na piękny duży taras ok 55m , taras wyłożony drewnem

PODDASZE

otwarta przestrzeń ( możliwość zagospodarowania)

PIWNICE

pomieszczenia gospodarcze,

GARAŻ
garaż duży z niezależnym wejściem, dwie duże bramy garażowe , przestronny na dwa duże samochody

W Radości są dwie Szkoły Podstawowe 140 i 204 oraz dwa Gimnazja 4 i 6. Również jest Ośrodek Opieki Zdrowotnej, Dom Spokojnej Starości, Dom Dziecka, Dom Kultury, Straż Pożarna. Przy parafii działa Parafialny Klub Sportowy a przy szkołach Uczniowskie Kluby Sportowe. Jest Poczta i Przedszkole, znajdują się liczne sklepy i zakłady usługowe.


Dodaj komentarz