Dom na wynajem w miejscowości Kraków o powierzchni 120.00m2

Dom na wynajem Krakow Gruszeczka

UROKLIWY DOM W CENTRUM ŁAGIEWNIK

Zapraszamy Państwa na prezentację domu w Łagiewnikach.

Śliczny, choć niepozorny z zewnątrz dom usytuowany jest w Łagiewnikach. Dom ma powierzchnię 120m2, częściowo podpiwniczony, działka ok. 5 arów. Wybudowany w latach 60, ale obecnie jest po kapitalnym remoncie – z tamtego starego domu pozostała praktycznie tylko lokalizacja. Został ocieplony i otynkowany, wymieniono dach, rynny, wszystkie instalacje, dobudowano garaż, wymienione okna PCV na parterze, okna połaciowe nowe drewniane. Również po remoncie wnętrze domu – ściany malowane, przedpokój i częściowo kuchnia w panelach. Na piętrze pozostawiono drewniane elementy konstrukcji dachu co tworzy niepowtarzalny klimat. Dom nadaje się do zamieszkania bez dodatkowych nakładów finansowych.

Parter to przedpokój z wiatrołapem, bardzo duża kuchnia otwarta częściowo na pokaźnych rozmiarów salon. W kuchni zabudowa wraz z wyspą. Znajduje się tu również łazienka z wanną po remoncie.

Na piętro prowadzą ażurowe schody, dzięki swojej lekkiej konstrukcji nie zabierają dużo miejsca i nie ograniczają przestrzeni przedpokoju. Na piętrze 3 sypialnie, każda z wnęką nadającą się na garderobę. Tu również jest łazienka – odremontowana.

Dom jest prześliczny i mimo, że jest to stare budownictwo jest bardzo funkcjonalny. 

Można się tu poczuć jak we własnym domu. 

Świetna lokalizacja – wszędzie blisko, pełna infrastruktura.

Do wynajęcia zarówno dla osób prywatnych jak w celach komerycyjnych (dla firm).

 

Zapraszamy do oglądania, dom w takiej lokalizacji to prawdziwa okazja.

Kontakt w sprawie oferty: 607 600 047


Dodaj komentarz