Dom na wynajem w miejscowości Kobierzyce o powierzchni 330.00m2

Dom na wynajem Kobierzyce Bogomice
Duży komfortowy NOWOCZESNY umeblowany dom wolnostojący 2-kondygnacyjny z garażem 330 m2 na działce 1000m2 BARDZO DOBRA OFERTA NRÓWNIEŻ NA FIRME.!! w dobrym miejscu / lokalizacji na Bielanach Wrocławskich…wszystkie media ..cena fertowa wynajmu 7900 zł / m-c + opłaty z liczników za media …wymagana jednomięsięczna kaucja….tylko umowa na dłuższy okres czasu ( min 1rok )…dwie bramy wjazdowe z dwóch stron na pilota- podjazdy ( do parkowania kilku samochodów -jest ładny ogród i oczko wodne )-ogrzewanie gazowe -piec 2-funkcyjny Buderus.wszystkie media miejskie-wszystko obrazuja zdjęcia i dane opisowe domu…SUPER OFERTA.!!
Uwaga.!!!..pomagamy korzystnie uzyskać i wybrać kredyt do 100% wartości nabywanej nieruchomości ponieważ współpracujemy z wieloma bankami ( obniżone marże ) i instytucjami finansowymi.
Zapewniamy profesjonalnie kompleksową bezpieczną obsługę całej transakcji kupna-sprzedaży–również w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie.
Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny
ApartDom—Osoba kontaktowa – prowadzący ofertę = Bogdan tel. 883 351 065 biuro 071 794 74 39 Całkowita oferta naszego biura -Zapraszamy serdecznie na naszą stronę www.apartdom.net


Dodaj komentarz