Dom na sprzedaż w miejscowości Warszawa o powierzchni 584.60m2

Dom na sprzedaz Warszawa TrzmielowWarszawa, willowa cześć Starego Mokotowa, strzeżone osiedle Marina. Jest to jedno z najbardziej prestiżowych i ekskluzywnych osiedli w Warszawie. Budynek wraz z otaczającym go ogrodem w swoim założeniu jest doskonałą kontynuacją przedwojennej, willowej zabudowy Starego Mokotowa. Dzięki unikalnej lokalizacji, doskonałej architekturze i otaczającej zieleni Marina jest jedynym tak eleganckim i komfortowym osiedlem. Znaczną jego część zajmują parki, ustronne zakątki i urzekające jezioro. Jest to wymarzone miejsce dla ludzi aktywnych oraz ceniących sobie spokój i ciszę. Na terenie osiedla znajduje się wiele lokali usługowych m.in. sklepy spożywcze, solarium, salon fryzjerski, pralnia, krawiec, bank oraz wiele innych. Willa znajduje się przy ulicy Rymarskiej, w sąsiedztwie parku Wyględowskiego.

STANDARD

Dom został zakupiony w stanie developerskim i w takim stanie jest do sprzedaży. Jest to „Budynek Inteligentny”, posiadał w chwili zakupu wiele instalacji m.in. klimatyzację. O reprezentacyjnym i unikalnym charakterze rezydencji stanowi między innymi przestronna jadalnia otwarta na całą szerokość budynku, która jest połączona z salonem wychodzącym na ogród z szerokim tarasem oraz oranżeria. Z jadalni wchodzimy do kuchni, salonu oraz hollu. W budynku możemy zamontować windę, która będzie jeździła z piwnicy na piętro. Pomieszczenia znajdujące się na piętrze to część składająca się z dwóch przestronnych sypialni, około 25m2, każda z własną łazienką, garderobą i oddzielnymi tarasami, natomiast jest jeszcze jeden pokój około 30m2, który ma również wyjście na taras, natomiast z niego jest wejście do pomieszczenia o powierzchni okoł 20m2. Pomieszczenie to ma świetlik i dwa małe okna, ale można wykorzystać jako: garderobę, siłownię, pokój na fitnes, pokój komputerowy, pokój kinowy a nawet mały gabinet przy sypialni. Obecnie wycinana jest niecka pod jacuzzi w salonie. Rezydencja posiada garaż wykończony płytami o powierzchni 31,18m2 z miejscem na dwa duże samochody oraz pomieszczenie instalacyjne.

Willa Marina to kwintesencja luksusu, prestiżu i wyrafinowanego smaku.

Zapraszamy do zapoznanie się bezpośrednio z ofertą oraz składania własnych propozycji cenowych. /MAZOWIECKIE/warszawski/Warszawa/Mokotów


Dodaj komentarz