Dom na sprzedaż w miejscowości Warszawa o powierzchni 281.40m2

Dom na sprzedaz Warszawa BialolekaMiejscowy plan zagospodarowania przestrzennego nie przewiduje żadnych uciążliwych dla otoczenia projektów. Zapraszamy do oglądania osoby dla których nie obojętne są podkreślone walory. W odległości 500m szkoła i przedszkole prywatne. Podłoga z najlepszego gresu włoskiego,klimatyzacja,otwarty, solidny kominek. Na piętrze dodatkowo obszerna łazienka jak i osobna pralnia. -niezwykle przestronnym wnętrzem ze zminimalizowaną przestrzenią komunikacyjną kosztem maksymalnie dużej powierzchni mieszkalnej w tym dominującym oraz świetnie doświetlonym salonem o imponującej kubataurze. Obszerna ,zadaszona wiata na samochody a także drewno. W odległości 1 km szkoła publiczna (podstawowa +gimnazjum),sklepy,apteka,lekarz,pizzeria. ____________________________________________________

detale:
przestrzeń wokół domu wypełnia zdumiewający ogród z dojrzałą roślinnością tworzącą nastrojowy klimat a całość zamyka oryginalne płot wykonane z piaskowca oraz drewna. Działka stanowi najwyższą cześć okolicznego terenu oraz nigdy nie była objęta strefą zalewową. Do centrum warszawy 16 km ( dojazd autem 15 minut poza szczytem 35 min. Powierzchnia użytkowa domu 231m2. W oddali panorama lasu, hasające zające a czasami sarny. Okna a także witryny z drzewa mahoniowego. Nieruchomość wyróżnia się:
-kompozycją,ukształtowaniem oraz wielkością ogrodu z dojrzałym zadrzewieniem,bogatą roślinnością oraz oryginalnym ogrodzeniem. Ażurowe schody granitowe podwieszone do sześciometrowej wysokości wykusza ściany z ręcznie obrabianego piaskowca prowadzą na piętro na którym umieszczone są cztery pokoje w tym bardzo znaczna pod ręką czterdziestometrowa klimatyzowana pokój sypialniany z oryginalną wanną,garderobą a także balkonem z którego roztacza się panorama na okolicę – las oraz nowe domy jednorodzinne. Miłe sąsiedztwo w tym znane z mediów postacie. Nieruchomość zlokalizowana jest w warszawie na „zielonej ” białołęce w jej najładniejszej części. Zabudowa wyłącznie jednorodzinna. Szeroka, brama wjazdowa sterowana elektronicznie pozwala na bezproblemową komunikację a także zaparkowanie nawet kilku aut na terenie posesji. Osobna, widna kuchnia,toaleta połączona z łazienką, pomieszczenie gospodarcze jak i znaczny garaż. -szlachetnością zastosowanych do budowy a także wykończenia domu materiałów z kamienia a także drewna. Wokół bardzo dobre warunki do uprawiania sportów a także rekreacji trasy rowerowe,piesze,boisko sportowe,kajaki,szansa wędkowania czy grzybobrania. Media: prąd, woda -miejskie, oczyszczalnia przydomowa, studnia głębinowa (40m) do podlewania ogrodu ,ogrzewanie – własny piec olejowy z zasobnikiem a także termostatami ,kaloryfery panelowe. (pomieszczenia na piętrze posiadają spady także powierzchnia podłogi jest większa niż podana w specyfikacji domu. Nad piętrem strych – opcja wykorzystania dodatkowej powierzchni. ) na podłogach pokoi panele w łazience płytki ceramiczne. Wygodne bez zbędnych schodków tarasy,podjazdy a także ścieżki wykładane są dolomitem. Parter domu stanowi- kolosalny,otwarty salon o pod ręką stumetrowej powierzchni oraz wysokości trzech metrów. W szczycie)do komunikacji miejskiej 400m (autobusy) centra handlowo -rozrywkowe w odległości 6 km. Cena nieruchomości ustalona na podstawie opinii rzeczoznawcy (dane transakcyjne 2011r ) na poziomie znacząco poniżej aktualnych kosztów zakupu gruntu w tej lokalizacji wraz z odtworzeniem istniejącego domu a także ogrodu. Na dachu najwyższej klasy pokrycie dachowe francuska hugenot. Wydajne stałe łącze internetowe tp 20 mb/s, tv-sat. 6 km dalej zalew zegrzyński z całą gamą rozrywek. Wykończenie tynkiem mineralnym i drewnem. Garaż na jeden niemały samochód jak i zaplecze gospodarcze z wewnętrznym wejściem do domu. Jeśli szukasz ładnego,przestronnego a także nowoczesnego domu z dużym,zadbanym ogrodem ta oferta jest dla ciebie.


Dodaj komentarz