Dom na sprzedaż w miejscowości Kraków o powierzchni 215.00m2

Dom na sprzedaz Krakow Gruszeczka

BIURO SPRZEDAŻY DEWELOPERA – ceny dewelopera —–

 

PROMOCJA  – POLECAMY!!

STAN SUROWY ZAMKNIĘTY – 3,500zł./m2 (bez wylewek, instalacji, wewnętrznych tynków, drzwi, parapetów).

STAN DEWELOPERSKI – 4,500zł./m2

STANDARD WYKONANIA:

Ściany zewnętrzne – w technologii tradycyjnej, murowane z pustaków ceramicznych, ocieplone wełną mineralną. Ściany pomiędzy segmentami – murowane z silikatu o wysokim współczynniku izolacyjności akustycznej w celu zwiększenia dźwiękoszczelności. Ściany wewnętrzne murowane –ceramiczne. Okna drewniane znanej na rynku firmy Natura, z linii Elegancja – (najwyższej jakości drewno, jednokomorowe pakiety szybowe ze szkłem niskoemisyjnym o współczynniku przenikania ciepła U =1,1 W/m2*K, szyby z ciepłą ramką, która zmniejsza straty energii cieplnej przenikającej przez okno oraz poprawia jego izolację akustyczną, aluminiowa ramka dystansowa z absorbentem pochłaniającym wilgoć – zmniejszenie kondensacji powierzchniowej pary wodnej na szybie termoizolacyjnej, transparentny, wodorozcieńczalny lakier, ukazujący strukturę drewna i podkreślający jego naturalny wygląd). Drzwi wejściowe – drewniane, ocieplone, z zabezpieczeniem antywłamaniowym. Posadzki – w pomieszczeniach mieszkalnych wylewki przygotowane pod podłogi – np. parkiety. W łazienkach i kuchniach wylewki przygotowane pod płytki ceramiczne lub gresowe na zaprawie klejącej. Na balkonach i tarasach płytki gresowe mrozoodporne. Dach dwuspadowy o konstrukcji drewnianej, jętkowej, kryty szlachetną dachówką angobowaną niemieckiej firmy Erlus (Dachówki zakładkowe Erlus, posiadają znak jakości natureplus, przyznawany w Europie przyjaznym dla środowiska, nieszkodliwym dla zdrowia i funkcjonalnym wyrobom budowlanym. Charakteryzują się wyjątkową szczelnością krycia i odpornością na zabrudzenia). Balkony/ Tarasy – wykończone płytkami ceramicznymi mrozoodpornymi lub kamieniem, balustrady ze stali nierdzewnej, pochwyt drewniany, szkło bezpieczne. Wentylacja grawitacyjna- kształtki wentylacyjne Schiedel, od poziomu antresoli omurowane cegłą klinkierową pełną gr. 12 cm. Przewody spalinowe i dymowe – wg technologii Schiedel. Instalacja: 

wodna  z sieci miejskiej, zestaw pomiarowy w garażu, ciepła woda dostarczana z pieca gazowego umieszczonego na ścianie w pomieszczeniu łazienki na parterze, dodatkowe wyprowadzenie instalacji na zewnątrz- podlewanie ogrodu, możliwość umycia samochodu,  instalacja kanalizacyjna z odprowadzeniem do sieci miejskiej,  instalacja centralnego ogrzewania zasilana z kotła gazowego, przygotowana instalacja umożliwiająca podłączenie kominka z płaszczem wodnym do instalacji centralnego ogrzewania, instalacja gazowa – piec gazowy grzewczy dwufunkcyjny, instalacja elektryczna:  oświetlenia, gniazd wtyczkowych, gniazdo siłowe do elektrycznej lub indukcyjnej płyty grzewczej w kuchni, oświetlanie na zewnątrz budynku zarówno od strony frontu, jak i ogrodu, wyprowadzenie gniazd elektrycznych na zewnątrz –możliwość podłączenia np. kosiarki, radia, Instalacja piorunochronna.  Kominek – przygotowana instalacja pod kominek (dodatkowa wentylacja, ocieplony kanał spalinowy Schiedel RondoPlus), przygotowana instalacja umożliwiająca podłączenie kominka z płaszczem wodnym do instalacji centralnego ogrzewania.  Klimatyzacja – instalacja klimatyzacyjna freonowa, przewidująca zastosowanie urządzeń z pompą ciepła, umożliwiającym chłodzenie pomieszczeń latem, dogrzewanie w okresach przejściowych.  Instalacje teletechniczne – Internet, telewizja cyfrowa, Wideo na życzenie, wideodomofon.

W każdym domu będą zainstalowane drzwi wewnętrzne, kocioł, grzejniki, gniazdka, wyłączniki i wideodomofon. Teren ogrodzony, droga wewnętrzna oraz podjazdy wyłożone kostką brukową.

INWESTYCJA położona w malowniczym, zatopionym w zieleni zakątku Swoszowic, oddalonym zaledwie o 9 km od centrum Krakowa. To miejsce gdzie można wypocząć i oderwać się od zgiełku zatłoczonych ulic miasta. Osoby kochające przyrodę i aktywny wypoczynek znajdą wiele miejsc odpowiednich na spacery, wycieczki rowerowe lub poranny jogging. W bliskiej odległości znajdują się korty tenisowe, stadnina koni oraz siedmio hektarowy, 200-letni park uzdrowiskowy. Zwolennicy sportów zimowych będą mogli skorzystać z oddalonego o jedyne 10 km Kompleksu narciarskiego Siepraw-Ski.
——
Kompleks składa się z 5 zespołów budynków, w których znajdą Państwo 20 domków o powierzchni użytkowej od 190 do 215 m2 każdy z przynależnym ogródkiem od 2,5 do 5 a oraz z udziałem w prywatnej drodze wewnętrznej
——
W sąsiedztwie znajduje się zabudowa jednorodzinna i willowa. Co równie ważne teren uzdrowiska, z uwagi na występujące tutaj zasoby wód leczniczych, jest obszarem specjalnie chronionym. Dlatego mogą Państwo być pewni, że ta oaza spokoju i zieleni w przyszłości nie zmieni swojego sielskiego charakteru. Przed oknami Państwa domów nie powstaną bloki ani zakłady przemysłowe. To właśnie gwarancja mieszkania wśród zieleni teraz i w przyszłości, zarazem tak blisko centrum Krakowa stanowi o wyjątkowości lokalizacji naszego osiedla.
——
Deweloper solidnie buduje w wysokim standardzie technologicznym, stosuje sprawdzone rozwiązania, wysokiej klasy materiały budowlane i wykończeniowe
——
Kompleks będzie ogrodzony, droga wewnętrzna oświetlona, wszystkie posesje wyposażone w wideodomofony.
——
W sąsiedztwie inwestycji znajduje się szkoła, przedszkole oraz dobrze rozwinięta sieć handlowa. Komunikacja z centrum miasta czy sąsiadującymi dzielnicami nie będzie stanowiła problemu również dla osób niezmotoryzowanych. Dogodne połączenie z miastem zapewnia 7 linii autobusowych MPK


Dodaj komentarz