Dom na sprzedaż w miejscowości Jabłonna o powierzchni 220.00m2

Dom na sprzedaz Jablonna Wziachowo_MaleBardzo wygodny i gotowy do wprowadzenia się dom na sprzedaż. Położony w miejscowości Skierdy gm. Jabłonna na zamkniętym i chronionym osiedlu „Jabłonie” przy cichej oświetlonej uliczce. Wybudowany w technologii tradycyjnej w 2007 roku, wykończony z dbałością o szczegóły z materiałów wysokiej jakości. Dach pokryty dachówką ceramiczną. Dostępne wszystkie media miejskie łącznie z kanalizacją (osiedlowa oczyszczalnia ścieków). Ogrzewanie gazowe. Możliwośc zaparkowania kilku samochodów.
Bardzo funkcjonalny projekt z dobrym rozkładem pomieszczeń. Na parterze salon z kominkiem, połączony z jadalnią. Wyjście do ogrodu przez duże dwuskrzydłowe drzwi znakomicie doświetlające salon. Kuchnia o powierzchni około 12m2 zabudowana szafkami w stonowanych kolorach, wyposażona w dobrej klasy sprzęt AGD. Niewielki, dobrze doświetlony gabinet oraz pokój gościnny. Dolna łazienka wyposażona w kabinę prysznicową. Pomieszczenie gospodarcze pełniące funkcję pralni i kotłowni stanowiące przejście do garażu.
Na piętro prowadzą wygodne, wykończone drewnem schody nad którymi znajduje się doświetlające je okno połaciowe.
Na piętrze trzy wygodne sypialnie, każda z dwuskrzydłowymi drzwiami balkonowymi prowadzącymi na oddzielne balkony. Największa sypialnia wyposażona dodatkowo w garderobę. Dwie przestronne łazienki z oknami stwarzają dodatkowy komfort dla mieszkańców. Nad garażem usytuowany jest niewielki pokój rekreacyjny.
Dom jest posadowiony we frontowej części dużej działki (1463m2) dzięki czemu za domem pozostaje bardzo duża część ogrodowa do dowolnej aranżacji i zagospodarowania. Dom jest zaledwie „kilka kroków” od tylnej furtki osiedla zapewniającej dostęp do Lasów Chotomowskich z licznymi szlakami rowerowymi i pieszymi. W najbliższej okolicy znajduje się kilka rezerwatów przyrody zarówno leśnych jak i nadwiślańskich. Położenie w połowie drogi pomiędzy Jabłonną a Nowym Dworem Mazowieckim daje doskonały dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej ze sklepami, zakładami usługowymi, szkołami i przedszkolami, przychodniami zdrowia. W niedalekim sąsiedztwie pole golfowe, osiedlowy sklep spożywczy. Dobry dojazd do Warszawy, a po zakończeniu budowy Mostu Północnego dostęp do wszystkich jej dzielnic będzie komfortowy. /MAZOWIECKIE/legionowski/Jabłonna/Skierdy


Dodaj komentarz