Dom na sprzedaż w miejscowości Grodzisk Mazowiecki o powierzchni 358.90m2

Dom na sprzedaz Grodzisk_Mazowiecki Posesja ogrodzona, pięknie zagospodarowana oraz wypielęgnowana, z zainstalowanym automatycznym systemem nawadniania zasilanym wodą z własnego ujęcia. Zapraszam na prezentację!

niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu k. Przy domu otoczony rozległy wybieg dla psa, przewidziano również miejsce na okazały, rozkładany na sezon letni basen. Dom jest wyposażony we wszystkie miejskie media: woda, gaz, energia elektryczna a także kanalizacja, zamontowany jest również istalacja alarmowa podłączony do monitoringu agencji ochrony mienia. Na posesję się wjeżdża przez automatycznie sterowaną bramę wjazdową na reprezentacyjny, kolisty podjazd wyłożony kostką. Cena do negocjacji!!!

poziom:
przestronny salon z kominkiem z kamienia 60 m2
jadalnia 30 m2
kuchnia 20 m2
pokój sypialniany z łazienką oraz garderobą (obecnie używana jako biuro) 19 m2
pomieszczenie gospodarcza oraz ii kuchnia 11 m2
garaż na 2 samochody 48 m2 (automatycznie sterowanie drzwi)
wiatrołap/weranda 10 m2
balkon 60 m2 (wyłożony olejowanym drewnem egzotycznym)

piętro:
oraz główna pokój sypialniany z łazienką 25 m2
ii pokój sypialniany 20 m2
iii pokój sypialniany 15 m2
łazienka z wanną oraz kabiną prysznicową
pokój tv (ew. Piękna willa o powierzchniużytkowej 359 m2 na działce 1359 m2 w malowniczej miejscowości czarny las pod nosem grodziska maz. Całe osiedle swym wyposażeniem a także wyglądem odpowiada atutom osiedli miejskich: uliczki asfaltowe, bądź z kostki brukowej, chodniki, oświetlenie, etc. W przypadku potrzeby pozyskania środków finansowych, skutecznie pomagamy w ich uzyskaniu. Można przerobić na kolejną sypialnię) 30 m2

dom zlokalizowany na uboczu osiedlowej uliczki, zagrodzony naturalnymi terenami zielonymi zapewniającymi pełną prywatność a także bliskość natury. Grodziski/grodzisk mazowiecki/czarny las.


Dodaj komentarz