Dom do zbycia w miejscowości Warszawa o powierzchni 320.00m2

Dom na sprzedaz Warszawa WilanowW salonie wysokość sufitów przekracza 3,3m. Polecam!!! wilanów/wilanów. Wyjątkowo solidny, narożny segment z oranżerią w starym wilanowie!

rozkład:
segment narożny o powierzchni użytkowej 320 m2, skłający się z 4 kondygnacji. Francuska, niemiecka oraz amerykańska. Ogródek stosunkowo niemały o pow nieco ponad 200m2 z dobrze utrzymanymi krzewami a także drzewami. 11m2, ogrzewana oranżeria 20m2, wc dla gości, hall, hol oraz niski taras z zejściem do ogrodu. Na parterze umieszczone salon z kominkiem niespełna 27m2, jadalnia ok. Pierwsze piętro obejmuje 3 sypialnie – główną niespełna 25,5m2 a także dwie mniejsze, łazienkę z oknem ok. Bzem, złotokapem, iglakami, które całkowicie osłaniają dom od ulicy, stwarzając solidną intymność. Łatwy a także szybki dojazd do centrum. Na parterze istnieje opcja otwarcia kuchni na jadalnie a także opcja wyburzenia ścian w wejściu z hallu do salonu. Na ii piętrze znajdują się dwa pokoje ok. Dom z bardzo dużym potencjałem. W niedalekiej odległości znajdują się placówki oświatowe – przedszkola oraz szkoły. Klimatu miejscu dodaje również pnący się po ścianie domu bluszcz a także rosnący przed domem krategus. Lokalizacja:
bardzo dobra lokalizacja. Dobrze rozwinięte infrastruktura handlowa – sklepy osiedlowe, kawiarnie, restauracje, centrum handlowe sadyba best mail. W podpiwniczeniu jest znaczny pokój rekreacyjny z kominkiem o pow 25m2, wc, pokój dla gosposi niespełna 10,5m2, schowek, kotłownia, hall a także 2 garaże z oddzielnymi, elektrycznie otwieranymi bramami. 8,5m2, schowek,hall jak i 2 balkony. Dodatkowe informacje:
istnieje opcja parkowania dodatkowo przed posesją lub w ogródku. Standard:
dom w obecnym stanie nadaje się swobodnie do zamieszkania, bez konieczności dodatkowych remontów.


Dodaj komentarz