Dom do zbycia w miejscowości Izabelin o powierzchni 220.00m2

Dom na sprzedaz Izabelin DalkowPrezentowana nieruchomość to dom wolnostojący, parterowy z użytkowym poddaszem. Cały dom jest podpiwniczony. Nieruchomość wybudowana w 1990 roku, następnie w 2000 roku rozbudowana, nadając tym samym nowoczesny charakter bryle budynku.
W wersji pierwotnej nieruchomość składała się z 4 pokoi + kuchni, hallu, korytarza, wc i łazienki. Dadotkowo znajdziemy tutaj garaż z dwoma miejscami postojowymi, pomieszczenie techniczne, składowe, oraz pomieszczenie gospodarcze. Po rozbudowie w 2000 roku dom zyskał dodatkowe 2 pokoje z obszernym hollem. Rozbudowana część posiada oddzielne wejście, co daje szerokie możliwości wykorzystania tej powierzchni na przydomowy gabinet lekarski bądź dowolną działalność gospodarczą.
Dodatkowym atutem prezentowanej nieruchomości jest olbrzymi taras, wielkości 50 m2, który jest ulubionym miejscem spotkań w porach letnich.
Dom wybudowany został z dobrych materiałów (cegła+Suporeks). Dach pokryty jest blachodachówką. W całym domu zostala wykonana stolarka drewniana. /MAZOWIECKIE/warszawski zachodni/Izabelin/Laski


Dodaj komentarz