Dom do zbycia w miejscowości Czosnów o powierzchni 220.00m2

Dom na sprzedaz Czosnow HaldrychowiceTylko u nas! Atrakcyjny i nowoczesny dom w otulinie Puszczy Kampinowskiej o niepowtarzalnej minimalistycznej bryle i doskonałym rozkładzie pomieszczeń wewnątrz. Olbrzymi salon 40 m.kw. z oknami od sufitu do podłogi i z panoramicznym kominkiem w marmurowej obudowie. Doskonale doświetlony od południa i zachodu. Duża kuchnia lekko odzielona od salonu połączona z jadalnią (możliwość oddzielenia od salonu. Na parterze dodatkowo duży hol, łazienka z prysznicem, kotłownia i pomieszczenie gospodarcze. Na piętrze sypialnie z dużmi oknami balkonowymi po 17 m kw oraz sypialnia małżeńska 30 m kw wraz z garderobą. Dodatkowo duża łazienka i garderoba ogólna. Możliwość zagospodarowania pomieszczenia nad I piętrem na pokój hobby/młodzieżowy o pow ok 30 m kw.
W budynku wszystkie instalacje: wodna, CO, elektryczna i alarmowa, gładzie/tynki na ścianach, wylewki- zamontowane ogrzewanie podłogowe na parterze.Dom otynkowany i ocieplony z zewnątrz, zamontowany kominek .
Na działce znajduje się też „domek ogrodnika-gościnny” gotowy do zamieszkania o pow 48 m kw, nadający się np na biuro.
Duża działka przylega do Puszczy Kampinoskiej, wszystkie media miejskie:gaz, prąd, wodociąg i kanalizacja, telefo i internet światłowodowy, w 2011 gmina wykona podjazd asfaltowy- w tej chwili tylko 60 m do drogi.
Idealny dla dużej rodziny w szczególności 2-pokoleniowej (domek gościnny), wokół cisza i spokój, ok 1 km do przystanku autobusowego do Metro Bielany, szybkie połączenie z Warszawą trasą S7.
Warto zobaczyć-zapraszam! /MAZOWIECKIE/nowodworski/Czosnów/Czosnów


Dodaj komentarz