Dom do zakupu w miejscowości o powierzchni 390.00m2

Dom na sprzedaz  Dom w miejscowości Wieniec, 8 km od Włocławka i niedaleko od uzdrowiska w Wieńcu-Zdroju. Zaledwie 2 godz. drogi pociągiem lub samochodem od Warszawy.
Idealny na działalność typu pensjonat czy kameralny dom imprez albo na wiejską posiadłość: cisza i spokój na własnej, obszernej działce, bez sąsiadów zaglądających przez płot, a jednocześnie bardzo blisko miasta średniej wielkości, gdzie są wszystkie podstawowe instytucje – markety, banki, multikino, przychodnie, szpitale oraz w pobliżu uzdrowiska oferującego szereg specjalistycznych usług (dojazd miejską linią autobusową) .
Dom w bardzo dobrej lokalizacji. Z jednej strony – tylko 2 km od kompleksu lasów ciągnących się aż do Płocka, których częścią jest Włocławsko-Gostyniński Park Krajobrazowy z licznymi jeziorami i duktami, umożliwiającymi wycieczki piesze, czy rowerowe. Z drugiej – tylko po 5 km od dwóch węzłów autostradowych budowanej właśnie autostrady A-1, umożliwiającej szybki i wygodny dojazd zarówno nad morze, jak i w góry.
Dom na bardzo dużej działce zbliżonej do kwadratu, obsadzonej z trzech stron pasem drzew (brzozy, dęby, sosny), z licznymi nasadzeniami krzewów iglastych, szczególnie od czwartej, wjazdowej strony, od ulicy. Pas drzew izoluje dom od otoczenia i tworzy leśny mikroklimat, czego dowodem są pierwsze grzyby (kożlarze).
Dom z bardzo funkcjonalnymi rozwiązaniami. Na parterze część dzienna składająca się z salonu (z kominkiem) połączonego z jadalnią, która z kolei otwarta jest na kuchnię, o łącznej pow. ok. 80 m2, a także biuro (ok. 19m2), pokoik gościnny (ok.11.5m2), łazienka (ok.5m2), wiatrołap, hall, schowanko, kotłownia, klatka schodowa oraz dwa pomieszczenia gospodarcze (tynki gipsowe, ogrzewane, jedno z oknem), o łącznej pow. ok. 50m2, które mogą być wykorzystane bądź to na garaże (obecnie są drzwi garażowe), bądź po małej adaptacji na inne cele. Na piętrze są: sypialnia o pow. ok. 30 m2 z łazienką ok. 12m2, sypialnia o pow. ok. 36m2 z pokojem kąpielowym ok. 19m2, sypialnia o pow. ok 28 m2 z łazienką ok. 12m2, pokój ok. 12m2, korytarz o pow. ok. 12m2, ogólnodostępna łazienka o pow. ok. 11m2 i sauna o pow. ok. 7 m2 (Na piętrze wszystkie powierzchnie liczone po podłodze – pow. użytkowa ogółem piętra to około 140m2). Parter domu wykończony w dużej części (została obudowa kominka i „drobiazgi”, piętro w stanie deweloperskim, ze skosami do obudowy – ale są tynki (gipsowe) i wszystkie instalacje. Na parterze (poza częścią gospodarczą) i w łazienkach na górze ogrzewanie podłogowe wodne. W łazienkach są też kaloryfery, w pokojach na górze tylko kaloryfery..
Dom zbudowany w technologii termosu: z bloczków gazobetonowych o grubości 36 cm!!!., łączonych na klej, docieplony dodatkowo styropianem o zwiększonej gęstości i grubości 12 cm od ławy fundamentowej do dachu, co dodatkowo wyeliminowało możliwość powstawania mostków termicznych, i styropianem grubości 15 cm pod posadzkami. Fundamenty, stropy i inne elementy betonowe wykonane z najlepszego w okolicy betonu firmy Budizol, wylewanego „z gruchy”. Stropy nad piętrem docieplone wełną mineralną grubości 30 cm i więcej.
Dom ze względu na wykonanie bardzo ekonomiczny w utrzymaniu: do ogrzania potrzeba 20 – 25 m3 drewna (ale w pobliżu jest gaz, a komin Schiedla jest właściwy także do niego). Własna oczyszczalnia przydomowa – płaci się więc tylko za wodę.
Dom kryty gontem firmy Owens Corning (amerykański). Na zewnątrz do dokończenia: orynnowanie (niekonieczne), podbitki a także brama wjazdowa i wyłożenie polbrukiem tarasów i podjazdów (obecnie jest wylany beton grubości od kilkunastu cm -na tarasie, do 40-50 cm – na podjazdach).
Bardzo atrakcyjna cena sprzedaży. Minimalna cena transakcyjna dużych działek w bliskiej okolicy to około 45 zł/m2 -sama działka warta jest ok. 300tys..
KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI.
Tel: 513 438906


Dodaj komentarz