Dom do zakupu w miejscowości Łomianki o powierzchni 361.00m2

Dom na sprzedaz Lomianki MaderaUrokliwy, „klimatyczny” dom na sprzedaż, o powierzchni 361m2, położony na działce 1700m2 w jednej z piękniejszych części Starej Dąbrowy Leśnej. Projekt domu – stylizowany na staropolski dworek pięknie wkomponowany w działkę. Dom wybudowano w technologii tradycyjnej, dach kryty dachówką BRAAS, okna drewniane zespolone ze szprosami (wewnętrznymi). Pięknie zagospodarowany ogród (liczne drzewa i krzewy ozdobne) z automatycznym systemem nawadniania.
PARTER: hall wejściowy ok. 18m2, część dzienna – umownie podzielona na salon (kominek, wyjście na taras i do ogrodu), jadalnię i kuchnię – ta całość ok. 62m2. Kuchnia z jadalnią ok. 32m2, zabudowana drewnianymi szafkami – zabudowa zostaje. Ponadto na parterze znajduje się sypialnia małżeńska ok. 23m2 z łazienką i własną garderobą, WC dla gości, gabinet 10m2 z poczekalnią 12m2, pokój – schowek , kotłownia (piec Schaefer). Garaż na 2 samochody (jeden obok drugiego) połączony z częścią zasadniczą. Przy wejściu duża szafa-garderoba. Jest niezależne wejście z zewnątrz przy gabinecie – co daje możliwość prowadzenia nieuciążliwej działalności (gabinet lekarski, biuro księgowe, etc.).
PIĘTRO: sypialnia 35m2 z antresolą, sypialnia 10m2, łazienka, pralnia. Przestrzeń nad garażem wykorzystano jako dodatkowy salon (ok. 30m2).
W pokojach na podłodze klepka, parapety wewnętrzne marmurowe, grzejniki Purmo. Z salonu wyjście na obszerny taras. Część tarasu zadaszona opuszczaną markizą, pod którą z powodzeniem mieści się duży drewniany stół wraz z dwoma ławami. Wokół tarasu znajduje się wiele ozdobnych roślin co stwarza niepowtarzalny klimat. Pod tarasem niewielka piwniczka do przechowywania sprzętu ogrodniczego. Po przeciwnej stronie domu znajduje się kolejny, nieco mniejszy taras, pomyślany tak aby nie był widoczny ani dla sąsiadów ani przypadkowych przechodniów dzięki czemu uzyskuje się enklawę całkowitej prywatności.
Zarówno dom, jego wykończenie jak i zastosowane rozwiązania były wielokrotnie prezentowane jako wzorcowe w czasopismach branżowych.
Dom położony jest w cichym, spokojnym miejscu, w otoczeniu zadbane domy jednorodzinne. Dojazd ulicą asfaltową. Blisko sklep, przystanek MZK, Puszcza Kampinoska w zasięgu krótkiego spacerku.

Przedstawione wyżej propozycje nie są ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości, przed jej nabyciem. /MAZOWIECKIE/warszawski zachodni/Łomianki/Łomianki/Dąbrowa


Dodaj komentarz