Dom do sprzedania w miejscowości o powierzchni 400.00m2

Dom na sprzedaz  Dom wolnostojący murowany, z zewnątrz obity drewnianymi balami. Na dachu gont. Posadowiony bezpośrednio przy lesie w otulinie Parku Krajobrazowego. Piękna zagospodarowana działka z kilkuletnim ogrodem. Dom w stylu orientalnym, z zewnątrz stylizowany na dwór. Niepowtarzalny i niespotykany na rynku. Miejsce gwarantuje niespotykaną intymność i spokój, przy jednoczesnym bezpieczeństwie i bliskości sąsiadów (10 domów w szeregu wzdłuż ściany lasu).

Dom zbudowany jest w technologii tradycyjnej (poroterm) + styropian i 7cm impregnowane bale sosnowe, na solidnym betonowym fundamencie. Dach pokryty dwoma warstwami papy i 12 warstwowym wiórem osikowym (wewnątrz wełna i folia) co powoduje, że zimą jest niezwykle energooszczędny a latem nawet w największe upały w środku panuje przyjemny chłód. Ekologiczna energooszczędność została osiągnięta także dzięki połączeniu wysokiej jakości pieca DeDitrich, grzejników podłogowych, ściennych z dwoma kominkami z płaszczem wodnym. Dom posiada własną ekologiczna oczyszczalnię (przewidziana na 10 osób), alarm i monitoring. Woda, prąd – miejskie. Stacjonarny internet i linia telefoniczna.

Dom budowany był na użytek własny z naciskiem na solidność, wygodę i pasję.
Posiada – na parterze – przedsionek; ogromny salon z kominkiem połączony z jadalnią i kuchnią; dwie sypialnie; łazienkę; herbaciarnię; spiżarnię i zaplecze techniczne. Na piętro prowadzą piękne drewniane schody samonośne (cała stolarka w domu jest woskowana). Na piętrze znajdują się: 2 duże sypialne (pierwotnie 4); 2 łazienki; pokój telewizyjny; salonik. Wszystkie pomieszczenia w domu mają okna z malowniczym widokiem na okolicę.
Wystrój domu to połączenie tradycji z nowoczesnością. Wyposażenie z różnych zakątków globu. Wysokie, doświetlone pomieszczenia.

Ogród zagospodarowany, kilkuletni. Tworzący integralną całość zarówno z domem jak i otaczającym go lasem. W ogrodzie drewniany domek ogrodnika i garaż, na którego tyłach mamy ogrodowe jacuzzi. Dwa oczka wodne w stylu japońskim. Od furtki do domu prowadzi kamienna ścieżka. Od strony ogrodu na całej szerokości domu zadaszona weranda przedłużona trawnikiem schodzącym ku ogrodowi (kamienny murek i schody). Działka graniczy bezpośrednio z lasem, do którego prowadzi furtka na tyłach działki. Na terenie mamy latarnie ogrodowe i system małych światełek punktowych. Roślinność w tonacjach róż-fiolet-biel, bujna przez większą część roku. Królują hortensje (drzewiaste i ogrodowe), rododendrony, azalie, peonie drzewiaste, cyprysy, jałowce, magnolie, robinie, róże, glicynie, barwinki. Ponadto drzewa: świerki, sosna czarna, klon japoński oraz rośliny wodne. /MAZOWIECKIE/grójecki/Tarczyn/Prace Duże


Dodaj komentarz