Dom do sprzedania w miejscowości Czosnów o powierzchni 226.00m2

Dom na sprzedaz Czosnow HaldrychowiceDom z „duszą”, dla szukających ucieczki od miejskiego zgiełku. Położony w otulinie Puszczy Kampinoskiej, w otoczeniu nowych domów i pól. Sylwetka budynku nie zdradza klimatu starego dworku, jaki czeka nas wewnątrz. Drewniane stylowe drzwi z żeliwnymi okuciami do wszystkich pomieszczeń, kominek z cegły w centralnym punkcie domu, schody prowadzące przez galerię wokół komina, kute balustrady. W ciągach komunikacyjnych i jadalni podłogi z cegły łączonej z dębem barwionym, w salonie deski dębowe.
Kuchnia połączona z jadalnią – razem ok. 22 mkw., otwarta na 60-metrowy salon, z wyjściem na rozległy taras. Na parterze również gabinet, łazienka, pralnia z kotłownią i garaż, w którym mieszczą się dwa samochody.
Poddasze zajmują trzy sypialnie. Łazienki na obu poziomach wykończone trawertynem – w dolnej kabina prysznicowa, na górze stylowa wanna. W obu oryginalne umywalki z onyksu i ogrzewanie podłogowe.
Dom ogrzewany gazem. Woda miejska, dodatkowo własne ujęcie ( podlewanie). Zamontowana oczyszczalnia ekologiczna, w przyszłości możliwe podłączenie do kanalizacji.
Monitoring zewnętrzny i wewnętrzny. Płot drewniany na podmurówce.
Do chwili sprzedaży właściciel wykonana elewację domu i podjazd z kostki.
Do centrum Warszawy ok. 40 km – poza godzinami szczytu dojazd samochodowy zajmuje 30 min. /MAZOWIECKIE/nowodworski/Czosnów/Cybulice Małe


Dodaj komentarz