Dom do nabycia w miejscowości Legionowo o powierzchni 200.00m2

Dom na sprzedaz Legionowo WszewilkiPięknie położony, bardzo starannie wykończony i funcjonalny dom w kameralnym otoczeniu zabudowy jednorodzinnej i zieleni. Doskonała lokalizacja w spokojnej willowej części Legionowa przy niewielkiej odległości odległość od centrum (ok.2 km) .
Pomieszczenia przestrzenne, ustawne. Na parterze w pokojach, holu i wiatrołapie – parkiet dębowy, na piętrze panele. Okna drewniane. W łazienkach glazura i terakota. Na parterze łazienka z natryskiem, na piętrze – z wanną i natryskiem. Na piętrze 3 duże sypialnie (ze skosami, dwie w amfiladzie) i pokój kąpielowy.
Działka narożna, ogrodzona, w kształcie kwadratu. Na działce trawnik, krzewy, gril murowany. Przy bramie wjazdowej estetyczny budyneczek gospodarczy na śmietnik, narzędzia i drwa do kominka.
W rozliczeniu możliwe mieszkanie M4 minimum 70 m2.
Bardzo atrakcyjna oferta dla rodziny z dziećmi.
Polecam i zapraszam do oglądania. Parter: salon 45 m2, pokój/gabinet: 12 m2, kuchnia: 12 m2, łazienka 6 m2, wiatrołap: 4m2, hol z klatką schodową 6,5 m2, schowek/pomieszczenie gospodarcze: 1,5 m2, garaż (w bryle domu – wyjście z korytarza): 18 m2
Piętro: 3 sypialnie (z czego dwie w amfiladzie) po 18 m2, pokój kąpielowy 15 m2. /MAZOWIECKIE/legionowski/Legionowo/Legionowo/Ludwisin


Dodaj komentarz