Dom do nabycia w miejscowości Jabłonna o powierzchni 280.00m2

Dom na sprzedaz Jablonna Wziachowo_MaleRezydencja z przepięknym ogrodem w Chotomowie. Dom Dandys (www.ekstradom.pl) o powierzchni całkowitej 280 m kw i użytkowej około 180 m kw z dużym ogrodem na działce 1720 m kw.
Całość urządzona z bardzo solidnych materiałów-drewno egzotyczne, hiszpańska i włoska ceramika, granit.
Na parterze salon 28 m kw, kuchnia z jadalnią 18 m kw, gabinet 10 mkw, pomieszczenie gospodarcze, spiżarnia, garaż. Poprzez luksusowo wykończone schody z drewna egzotycznego zapraszamy na I piętro: 4 sypialnie 13 mkw i 9 m kw, łazienka, garderoba i WC. 3 sypialnie mają własne balkony.
Dom gotowy do natychmiastowego zamieszkania, urządzony . Ogród zagospodarowany, automatyczne nawadnianie, na działce wiata na 2 samochody oraz WIATA GRILLOWA z wędzarnią oraz urządzony plac zabaw dla dzieci.
Dojazd do Warszawy- kolejka podmiejska ok 600 m do stacji a stąd 29 minut do Metro Warszawa Gdańska z biletem miejskim, autobusy 3 linii do Centrum i na Tarchomin. Ulica asfaltowa -ok 150 m droga utwardzona destruktem.W miejscowości szkoła, przedszkola, sklepy, zakłady usługowe, kawiarnia, ośrodek zdrowia, w okolicznych lasach mnóstwo grzybów i wytyczone ścieżki rowerowe, blisko nad Zalew Zegrzyński i Jezioro Klucz ( stadniny koni-ośrodek hipoterapii)
Dom z duszą-warto zobaczyć!
Zapraszam do oglądania. /MAZOWIECKIE/legionowski/Jabłonna/Chotomów/Chotomów


Dodaj komentarz