Dom do nabycia w miejscowości Baranów o powierzchni 110.01m2

Dom na sprzedaz Baranow PiekocinMały parterowy domek w Bożej Woli w stanie surowym otwartym umiejscowiony w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej, niedaleko stacji PKP. Budynek jednorodzinny, niepodpiwniczony wybudowany w 2010 roku na podstawie projektu FIANO. Składa się z dwóch sypialni, kuchni, łazienki, pomieszczenia gospodarczego oraz pokoju dziennego z jadalnią, który doświetlany jest przez umieszczenie w wykuszu okna – to znakomite miejsce na ustawienie rodzinnego stołu. Działka zagospodarowana, wokół dużo zieleni. Wszystkie media dostępne oprócz kanalizacji, która jest w trakcie realizacji.
Dobra komunikacja z Warszawą. Samochodem 27 km do granicy miasta. Pociągiem 30 minut do Śródmieścia. W Bożej Woli jest szkoła, przedszkole, liczne sklepy i punkty usługowe. Spokojna i przyjemna miejscowość.
Więcej informacji o ofercie na www.advn.pl *** KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI *** *** OFERUJEMY TYLKO NIERUCHOMOŚCI SPRAWDZONE OSOBIŚCIE*** *** ZAPEWNIAMY KOMPLEKSOWĄ OBSŁUGĘ WŁĄCZNIE Z POZYSKANIEM FINANSOWANIA *** Niniejsza oferta jest wyłącznie informacją i nie może być uznawana za ofertę w rozumieniu art. 66 ust. 1 Kodeksu Cywilnego.


Dodaj komentarz