Dom do kupienia w miejscowości Warszawa o powierzchni 585.00m2

Dom na sprzedaz Warszawa TrzmielowDo sprzedaży dom w stanie deweloperskim – dla dużej rodziny, funkcjonalny i przestronny, do własnej aranżacji.

LOKALIZACJA:
Dom położony w pięknej okolicy Wilanowa na Zawadach, niedaleko parku krajobrazowego z dostępem do rzeczki Wilanówki. W idealnej lokalizacji – do centrum ok 20 min a w okolicy mnóstwo miejsc rekracyjnych (trasy rowerowe, pole golfowe oraz stadnina koni). Samo osiedle bedzie monitorowane i strzeżone. Dom usytuowany w drugiej linii od kortów tenisowych w enklawie domów o jednolitej nowoczesnej architekturze, wspólnie ogrodzonych z bramą wjazdową na pilota. Do dyspozycji mieszkańców planowana jest budowa kortu tenisowego, basenu i placu zabaw.

ROZKŁAD POMIESZCZEŃ:
Dom składa się z czterech kondygnacji.
I – to użytkowe podpiwniczenie składające sie z: 2 x pom. gospodarcze (24 i 53,5m), pralnia i kotłownia 13m oraz 3 msc postojowych o pow. 84m. Ściany do wykończenia;
II – to salon z jadalnią o pow. prawie 70m, biblioteka 27,3m; kuchnia 27,5m; garderoba 8m; 3m WC oraz hall o pow. ok 30m.
III – to 5 sypialni o pow. 28m,19m,19m,16m i 21m; 2 x lazienki 12m i 11m; garderoba 13,5m; WC – 3m;
IV – to użytkowe poddasze o pow 71m z tarasem 41,5m; z bardzo dużym przeszkleniem.

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń Sprzedających. /MAZOWIECKIE/warszawski/Warszawa/Wilanów/Zawady


Dodaj komentarz