Dom do kupienia w miejscowości Warszawa o powierzchni 301.00m2

Dom na sprzedaz Warszawa TrzmielowDOM WOLNOSTOJĄCY

Przedmiotem sprzedaży jest przepiękny wolnostojący dom jednorodzinny, usytuowany na działce o pow. 514 m2. Dom jest po kapitalnym remoncie i jest do własnej aranżacji przyszłego nabywcy, ponieważ został doprowadzony do stanu deweloperskiego.

PARTER

Na parterze znajduje się przestronny salon z kominkiem z wyjściem na taras i ogródek, który jest bardzo ładnie zagospodarowany. Kuchnia z jadalnią, częściowo połączona z salonem, z której istnieje również możliwość wyjścia na taras i ogródek. Dodatkowo na parterze znajduje się: przestronny gabinet, łazienka, pomieszczenie gospodarcze i przejście do garażu, który znajduje się w bryle budynku.

PIĘTRO

Na piętrze znajdują się trzy sypialnie, garderoba i łazienka. Rozmieszczenie poszczególnych pomieszczeń, powoduje, że dom posiada bardzo funkcjonalny rozkład.

OGRÓDEK

Jedną z największy zalet domu jest jego przepiękne usytuowanie na działce o pow. 514 m2, która otoczona jest kilkuletnimi, przepięknymi tujami. Dodatkowo charakter miejsca podkreśla okazała zieleń wokół domu, która jest utrzymana w bardzo dobrym stanie.

Plany wysyłamy zainteresowanym klientom.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. /MAZOWIECKIE/warszawski/Warszawa/Ursynów


Dodaj komentarz