Dom do kupienia w miejscowości Ożarów Mazowiecki o powierzchni 247.80m2

Dom na sprzedaz Ozarow_Mazowiecki GrzybnoWyjątkowy, gustowny, urzekający dom w stylu dworu polskiego położony na terenie czarującej osady. Do dyspozycji właścicieli duży teren rekreacyjny z mnóstwem zieleni, stawem i stadniną koni. Sielskie widoki z okien. Niedaleko do Puszczy Kampinoskiej – świetne miejsce wypadowe na wycieczki rowerowe.
Cisza, zieleń, odgłosy natury i komfortowe warunki.
Uwaga – istnieje niebezpieczeństwo zakochania się z tym miejscu 🙂
Świetna lokalizacja dla osób, które szukają relaksu i komfortu, a jednocześnie zależy im na sprawnym dojeżdżaniu do Warszawy. Do granic miasta można dojechać samochodem w ciągu 15 minut.
Dom zbudowany w technologii drewnianej z dachem pokrytym wielowarstwowym gontem litewskim. Obiekt budowano z myślą o zamieszkaniu więc jest dopracowany w każdym szczególe. Bardzo oszczędne ogrzewanie kominkowe z płaszczem wodnym. Stan deweloperski. Przydomowa oczyszczalnia ścieków.
Na parterze słoneczny salon o powierzchni 45 mkw, kuchnia ze spiżarnią, gabinet, wc, pralnia, garderoba. Trzy tarasy. Na piętrze 4 sypialnie, 2 łazienki i garderoba.
Działka częściowo zagospodarowana iglakami , ale w takim stopniu aby przyszły właściciel miał jeszcze spore pole do popisu 🙂
Na posesji znajduje się garaż zbudowany w tym samym stylu co dom. Nad garażem duże pomieszczenie mogące służyć jako pracownia lub wspaniałe miejsce do zabaw dla dzieci. Wejście po schodach na zewnątrz budynku.
Istnieje możliwość dokupienia 1000 mkw działki przylegającej bezpośrednio do posesji.
Wyjątkowa oferta. Polecamy!!!

*** KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI ***

*** OFERUJEMY TYLKO NIERUCHOMOŚCI SPRAWDZONE OSOBIŚCIE***

*** ZAPEWNIAMY KOMPLEKSOWĄ OBSŁUGĘ WŁĄCZNIE Z POZYSKANIEM FINANSOWANIA ***


Dodaj komentarz