Dom do kupienia w miejscowości Grodzisk Mazowiecki o powierzchni 358.90m2

Dom na sprzedaz Grodzisk_Mazowiecki Piękna willa o powierzchniużytkowej 359 m2 na działce 1359 m2 w malowniczej miejscowości czarny las w pobliżu grodziska maz. Grodziski/grodzisk mazowiecki/czarny las. Dom jest wyposażony we wszystkie miejskie media: woda, gaz, energia elektryczna jak i kanalizacja, zamontowany jest również alarm podłączony do monitoringu agencji ochrony mienia. Cena do negocjacji!!!

kondygnacja:
przestronny salon z kominkiem z kamienia 60 m2
jadalnia 30 m2
kuchnia 20 m2
pokój sypialniany z łazienką oraz garderobą (obecnie używana jako biuro) 19 m2
pomieszczenie gospodarcza oraz ii kuchnia 11 m2
garaż na 2 samochody 48 m2 (automatycznie sterowanie drzwi)
wiatrołap/weranda 10 m2
balkon 60 m2 (wyłożony olejowanym drewnem egzotycznym)

piętro:
oraz główna pokój sypialniany z łazienką 25 m2
ii pokój sypialniany 20 m2
iii pokój sypialniany 15 m2
łazienka z wanną oraz kabiną prysznicową
pokój tv (ew. , wykończona materiałami wysokiej jakości a także elegancko urządzona. Można przerobić na kolejną sypialnię) 30 m2

dom mieszczący się na uboczu osiedlowej uliczki, odgraniczony naturalnymi terenami zielonymi zapewniającymi pełną prywatność oraz bliskość natury. W przypadku potrzeby pozyskania środków finansowych, skutecznie pomagamy w ich uzyskaniu. Zapraszam na prezentację!

niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu k. Całe osiedle swym wyposażeniem oraz wyglądem odpowiada atutom osiedli miejskich: uliczki asfaltowe, bądź z kostki brukowej, chodniki, oświetlenie, etc. Posesja ogrodzona, pięknie zagospodarowana oraz wypielęgnowana, z zainstalowanym automatycznym systemem nawadniania zasilanym wodą z własnego ujęcia. Przy domu odgrodzony kolosalny wybieg dla psa, przewidziano również miejsce na niemały, rozkładany na sezon letni basen. Na posesję się wjeżdża przez automatycznie sterowaną bramę wjazdową na reprezentacyjny, kolisty podjazd wyłożony kostką.


Dodaj komentarz